FinnHun finn-magyar-angol internetes szótár és szókincstár

THE RASMUS RAJONGÓK!!!!!!!!!!!!!

RASMUS rajongók írjatok!!!!!
ha szeretitek a bandát, a szaunát a vodkát a fjordokat meg mindent ami finn vagy Finnországgal kapcsoatos, akkor írjatok erre a címre emailt:RASMUSGIRL##kukac##CITROMAIL.HU
angolul is, finnül Ne, mer a finn tudásom két mondatra terjed, ki és sztem még az is rossz...
na mindegy várom a leveleket, THE RASMUS FOREVER!!!!!!!!!!!!!
pusziiiii!!!
ui:ha a Nightwisht,a HIMet,a 69 eyest vagy a sentencedet szereted, akkor is írj!!!!
VIVA LA SOUMI!!!!!!!
ei kommentteja.
565.
Finlandia
15 éve
de ha lány, miért irta a blogjába hogya fiával tölti a szülinapját?????nem értem, vagy ezt előre irta le és utolag derült ki h lány lett????
a kép tényleg jó lenne.
564.
korppi
15 éve
Értem. Akkor lány. Biztos aranyos lehet.
563.
Finlandia
15 éve
Hát épp ez az.Én is ezt mondtam a csajnak,hogy mindenkinek azt mondták,h fiú,de ő meg azt mondta,hogy rózsaszínbe van a baba öltöztetve.És ez a csaj elég sokszor találkozik velük,meg Paulával szokott állítólag shoppingolni,szóval nem hiszem,hogy hazudott volna...(mondtam neki,h fényképezze le a babát wink )
562.
Lintu79
15 éve
Igen?XD Akkor miért írta Lauri a myspace blogjába hogy az újszülött fiával fogja ünnepelni a születésnapját. P

http://profile.myspace.com/index.cfm?fuseaction=user.viewprofile&friendid=36054977

A Message from Lauri cim az. Ti is megtudjátok nézni.


561.
Finlandia
15 éve
ez komoly????????pedig én már elképzeltem a kicsi Laurit,erre lány??? biztos helyes csajszi lesz belőle.
Na ilyen ismerősöm nekem miért nincs???
560.
korppi
15 éve
bakker
559.
vircsi
15 éve
Moi mindenkinek!
Képzeljétek mit hallotam:Lauri gyereke lány és még azért nem tudják a nevét mert fiút terveztek.Ja,és még nem házasodtak össze,majd nyáron.(Ezeket nem újságban olvastam,hanem 1 finn csaj mondta,akinek a tesója Lauriékkal dolgozik.Dejó neki...smile )
558.
Lintu79
15 éve
Boldog szülinapot Paulinak!laughlaugh

amúgy tényleg nincs fenn semmi
557.
vircsi
16 éve
én dettó
556.
yöperhonen
16 éve
én is irtam már be mindenhogy, de szinte mindenhol ugyanaz van.
555.
korppi
16 éve
Keresgéltem de még sikertelenül..
554.
Finlandia
16 éve
Boldog szülinapot Launak utólag!laugh A kiskölökre én is kíváncsi vagyok.laugh
nos..keresgéljünk...
553.
vircsi
16 éve
Merek rátenni h Finnbe már csinált vki képet a gyerekről, csak mi nem látjuk.vmi ujságba csak bennevolt. aztán lehet tévedek.
remélem vkinek azért eljár a szája....XDD
552.
korppi
16 éve
Hyvää syntymäpäivää Laurinak!!

Hát a nevére én is kiváncsi lennék..
551.
Finlandia
16 éve
A hozzászóláshoz előbb be kell jelentkezned.