FinnHun finn-magyar-angol internetes szótár és szókincstár

THE RASMUS RAJONGÓK!!!!!!!!!!!!!

RASMUS rajongók írjatok!!!!!
ha szeretitek a bandát, a szaunát a vodkát a fjordokat meg mindent ami finn vagy Finnországgal kapcsoatos, akkor írjatok erre a címre emailt:RASMUSGIRL##kukac##CITROMAIL.HU
angolul is, finnül Ne, mer a finn tudásom két mondatra terjed, ki és sztem még az is rossz...
na mindegy várom a leveleket, THE RASMUS FOREVER!!!!!!!!!!!!!
pusziiiii!!!
ui:ha a Nightwisht,a HIMet,a 69 eyest vagy a sentencedet szereted, akkor is írj!!!!
VIVA LA SOUMI!!!!!!!
Finlandia
15 éve
laugh még szép hogy felismerem, nem sokat változott.aranyos.
624.
korppi
15 éve
Finlandia Én felismertem Paulit smile
623.
DYNASTY
15 éve
Na itt link

http://www.last.fm/music/The+Vittup%C3%A4%C3%A4t/+images/271210


Felismeritek Paulit gondolom. Aki középen van rózsaszin hajjal az Toni az Apulanta énekese.
622.
Finlandia
15 éve
Csak kisérleteztem.
621.
Finlandia
15 éve
Image Hosted by ImageShack.us
620.
Finlandia
15 éve
laugh akkor Pauli hozza a mostani arcát, most is mekkora lobonca van már, meg szakáll és bajusz is. a kis siheder!!!smile
jaja hallottam, tök jó h beindult a szekér, már alig várom h lássam a klippet, egy uj korszak kezdődik, Aki és Lauri szőke klippje, mint anno, kiv Akit. de azért remélem visszafesti, nekem jobban bejött a fekete dizájn. és a toll.....
619.
korppi
15 éve
Júliusban forgatják az új klipjüket.
618.
Finlandia
15 éve
Gondoltam keresek képet róla és majd belinkelem ide. Így nézet ki: Paulinak akkor nagy haja volt már és bajsza is volt..

Pauli a filmben a vittupää dobosa volt.
617.
Finlandia
15 éve
asszem csak kérnem kellett és teljesült islaugh ilyenkor örülök hogy a párom is nézegeti a fórumot laughlaughlaugh
616.
yöperhonen
15 éve
de jóó! én erről a filmről nem is hallottam. megnézném szívesen! hiába csak mellékszereplősmile
615.
yöperhonen
15 éve
és milyen volt benne Pauli????????laugh
614.
korppi
15 éve
humoros vígjáték és csak néhány jelenetben volt látható ő inkább mellék szereplő volt.

A történet egy 80-as évek beli rockbandáról szól Kalle Päätaloról ami azt hiszem még működik.

Itt van egy angol fordítás a filmről most nincs időm lefordítani.

I really enjoyed this movie and would like to recommend it to others.

The story centers around Unto Helo, a young boy who has left the Finnish capital Helsinki for Joensuu, a place in the province close to the Russian border. He meets Lajunen the lead singer of a rock'n'roll band. The time is the early 1980's.

Unto claims that he has the best contacts in Helsinki and that he could help the band make their way to a gig at Tavastia, Finland's most famous legendary rock club. Unto fells in love with Noora and after a lot of adventures they all really end up at Tavastia.

Young director Perttu Leppä has created a movie with a lot of atmosphere, he takes his characters serious, the cast is completely well picked together. "The long hot summer" is a movie about growing up in the Finnish province and it is so well done that the famous brothers Aki and Mika Kaurismäki are no longer alone in putting Finland on the map of European and World cinema. I would like to give 9 out of 10 points.

613.
Finlandia
15 éve
és ez milyen tipusú film?? vigjáték v mi??? csak ha már Pauli benne van, az ilyen kis dili.
612.
korppi
15 éve
Nekem is tetszik.

Láttam a Pitkä kuuma kesä cimű filmet amibe pauli is szerepel. Ja és Toni az apulantából és még egy valaki aki most nem jut az eszembe.. Jó film volt és torrnten angol szinkronnal is megvan. Emuléval töltöttem le.
611.
Finlandia
15 éve
A hozzászóláshoz előbb be kell jelentkezned.