FinnHun finn-magyar-angol internetes szótár és szókincstár

THE RASMUS RAJONGÓK!!!!!!!!!!!!!

RASMUS rajongók írjatok!!!!!
ha szeretitek a bandát, a szaunát a vodkát a fjordokat meg mindent ami finn vagy Finnországgal kapcsoatos, akkor írjatok erre a címre emailt:RASMUSGIRL##kukac##CITROMAIL.HU
angolul is, finnül Ne, mer a finn tudásom két mondatra terjed, ki és sztem még az is rossz...
na mindegy várom a leveleket, THE RASMUS FOREVER!!!!!!!!!!!!!
pusziiiii!!!
ui:ha a Nightwisht,a HIMet,a 69 eyest vagy a sentencedet szereted, akkor is írj!!!!
VIVA LA SOUMI!!!!!!!
ja, paljon kiitos h betetted!!!
610.
korppi
15 éve
szent tehén!!!!!!! ez nagyon komoly vidi!! annyit röhögtem rajta... a kezdet a legjobb, mint egy diliházban.laughlaugh ezeket imádom mikor látni milyenek valójában, ez kitakarja a hibbant kifejezést.smile
609.
korppi
15 éve
Vissza tette. De gyorsan nézdmeg nehogy ezt is letörőlje..

http://www.youtube.com/watch?v=Vg7D2934mUk
608.
Finlandia
15 éve
akkor meséld el mit láttál,ha már a vizuális élmény elmaradt. laugh
607.
korppi
15 éve
Törölve van. Már nem találom.
606.
Finlandia
15 éve
hát ez sajna nem jön be.
605.
korppi
15 éve
Hát nehéz kibírni ezt a meleget.

Van videó a fesztiválról a youtuben. A fiúk saját magukat filmezték.

http://www.youtube.com/watch?v=BKbnLWHPH9M
604.
Finlandia
15 éve
én tűztem le a tiszapartra fürdeni, ott elviselhető a hideg vizben ülve.XDDD máshogy meg kibirhatatlan.
603.
korppi
15 éve
Idáig semmi videó se kép. És a myspace ismim se küldött semmit pedig azt mondta. Egyébként hogy bírjátok a meleget? Én sehogy. Haza jöttem munkából és irány az unokatesómmal a síkvölgyi tó.
602.
Finlandia
15 éve
nah ma kiderült h se Sziget se Rockmaraton nem jön össze :'( nem érnek rá, vagy nincs rá lóvéjuk bariaimnak)
601.
DYNASTY
15 éve
én is biztos pont leszek, nem szeretném kihagyni nekem a péntek jó lesz.éljen!!!!!!!!!
600.
korppi
15 éve
én meg örülök ha egyáltalán a rasmusra elengednek a szigeten smile
599.
yöperhonen
15 éve
Péntek nem jó sajnos. Esetleg a hétvége de még kiderűl. Lehet hogy most a szigetet kihagyom.
598.
Finlandia
15 éve
Én millió százalék,hogy ott leszek az Apocalypticán,hozzám be lehet társulni.....smile
597.
Ors
15 éve
Igen így is irhattam az igaz. laugh
596.
Finlandia
15 éve
A hozzászóláshoz előbb be kell jelentkezned.