FinnHun finn-magyar-angol internetes szótár és szókincstár

THE RASMUS RAJONGÓK!!!!!!!!!!!!!

RASMUS rajongók írjatok!!!!!
ha szeretitek a bandát, a szaunát a vodkát a fjordokat meg mindent ami finn vagy Finnországgal kapcsoatos, akkor írjatok erre a címre emailt:RASMUSGIRL##kukac##CITROMAIL.HU
angolul is, finnül Ne, mer a finn tudásom két mondatra terjed, ki és sztem még az is rossz...
na mindegy várom a leveleket, THE RASMUS FOREVER!!!!!!!!!!!!!
pusziiiii!!!
ui:ha a Nightwisht,a HIMet,a 69 eyest vagy a sentencedet szereted, akkor is írj!!!!
VIVA LA SOUMI!!!!!!!
MÉG SZÉP!!! laugh
580.
yöperhonen
15 éve
Igen!! Biztos jó lesz az album..mint mindig.
579.
Finlandia
15 éve
én hallottam, nagyon jó!!! a többi is király lesz!!
578.
korppi
15 éve
Ja,amúgy hallottátok már a Black Roses-ből azt a 15másodpercet ami Youtube-n van fönt??(szerintem isteni jó szám wink )
577.
Lintu79
15 éve
Állítólag még ők sem tudják,hogy mi a neve,mert fiúra számítottak és lány lett.....én se nagyon értem,hogy ha tényleg lány akkor mi okuk volt azt mondani,hogy fiú.De ha meg fiú akkor mért van rózsaszínbe???
576.
Lintu79
15 éve
Yöperhonen szivesen!!
575.
Finlandia
15 éve
Lintu 79 és mi a baba neve? Én olyat olvastam a wikipedia hogy Julius Kristian Ylönen.
574.
Finlandia
15 éve
Hát én már semmit nem értek tényleg a babával kapcsolatban. laugh egyre furább dolgok derülnek ki. Meg azt sem értem hogy ha valaki egy sztár barátja akkor nem szokott kiszivárogtatni híreket csak úgy, mert azért mégiscsak barát és gondolom tartja a száját ha nem akar elmondani olyat amit nem lehet. A blogos dolgot én sem értem. Majd kiderül idővel minden. Finlandia Köszi a progit!!!Kellett már egy ilyen!!!!!!! laughsmile
573.
yöperhonen
15 éve
Igen ám de jól oszt be a sorokat mert keveset enged csak be írni és 8 mondatot legalább. Idáig ezt találtam ami jó. De kutatok tovább.
572.
Finlandia
15 éve
ooo, köszi h betetted legalább le tudom forditani a Rasmusos cikkeket, mert eddig nem találtam semmilyen progit.
kiitos!
571.
korppi
15 éve
finnről angolra angolról finnre
570.
Finlandia
15 éve
Igen és levan írja a nyelvtanrészei a ragozások és ez segít. És itt a neten is van egy sunda nevü program is. De csak 8 mondatot vagy szót enged lefordítani. Mert demo.

http://www.sunda.fi/online_demo.html
569.
Finlandia
15 éve
laugh laugh te is igy szoktad?????
568.
korppi
15 éve
Szótárral jól megy.
567.
Finlandia
15 éve
egész jól beszélsz finnül Finlandia!!!XD
566.
korppi
15 éve
A hozzászóláshoz előbb be kell jelentkezned.