FinnHun finn-magyar-angol internetes szótár és szókincstár

THE RASMUS RAJONGÓK!!!!!!!!!!!!!

RASMUS rajongók írjatok!!!!!
ha szeretitek a bandát, a szaunát a vodkát a fjordokat meg mindent ami finn vagy Finnországgal kapcsoatos, akkor írjatok erre a címre emailt:RASMUSGIRL##kukac##CITROMAIL.HU
angolul is, finnül Ne, mer a finn tudásom két mondatra terjed, ki és sztem még az is rossz...
na mindegy várom a leveleket, THE RASMUS FOREVER!!!!!!!!!!!!!
pusziiiii!!!
ui:ha a Nightwisht,a HIMet,a 69 eyest vagy a sentencedet szereted, akkor is írj!!!!
VIVA LA SOUMI!!!!!!!
Jövő hét Péntek akkor leszek délutános akkor engem lőjetek ki a listáról egyenlőre. De lehet hogy igen. Ezt majd jelezni fogom de nem későn. o Ondjuk kedden vagy szerdán. smile
370.
Finlandia
16 éve
Nekem is jó,egyelőre úgy néz ki laugh
369.
csilla.85
16 éve
Oké...nekem legalábbis.
368.
Ors
16 éve
én már mióta ezt mondom!! mert már mindenki mondta h jó ötlet és h mikor nem jó neki. jövőhéten pénteken pl????? aztán indulhat a licit.laugh
367.
korppi
16 éve
Én is,de nem kéne kitűznünk lassan egy dátumot?smile
366.
Ors
16 éve
Remélem én is hogy össze jön.
365.
Finlandia
16 éve
Köszönöm mindenkinek,aranyosak vagytok,jól esik tényleg smile
Hát ha nem ájulok el a szike látványától,csak finn dolgokra fogok gondolni,és lehet,hogy megpróbálkozok a dúdolással is laugh
Fárasztó most,küldözgetnek össze-vissza műtét előtt,pénteken mennem kell CT-re,valamit ki akarnak zárni,na de mind1 is,nem panaszkodom laughlaugh
Tali végülis hogy áll ? smileRemélem összejön smile
364.
csilla.85
16 éve
Én is szorítok ám érted!Az orrmandula annyira nem vészes,nekem kivették,bár kettőt egyszerre,persze ez nem ugyanaz,de kitartás és egyéb jókívánságoksmile
363.
Ors
16 éve
hidd el csilla NAGYON FOGUNK SZURKOLNI NEKED!!!!!!!Ja és szerintem is jó korppi ötlete, hogy dúdolj rasmust! laugh Bár én nem tehettem meg mandulaműtét közben mert akkor még kicsi voltam és nem ismertem őket tounge
362.
yöperhonen
16 éve
Köszönöm Finlandia smilesmile
361.
csilla.85
16 éve
Gondolok rád,ne izgulj. Minden redben lesz. smile
360.
Finlandia
16 éve
Juj az nem lehetett kellemes,nekem szerencsére még nem szúrták fel,igaz akarták már :S
Remélem engem is altatnak majd,bár állítólag mostmár külön kérni kell,de még így sem biztos,mindenesetre nem szeretném végignézni ahogy az orvos közeledik a szikével :Ssmile
359.
csilla.85
16 éve
Nekem csak a torok mandulámat veték ki és semmit sem éreztem mert elaltattak. smile
358.
Finlandia
16 éve
és is szoritok neked, nekem még nem volt ilyenben részem, de az arcüregemet már 5x szúrták fel,de én a fülszúrást nem kivánom senkinek, még a fejemet is lefogták. de vhogy túl kell esni rajta, dúdolj közben Rasmust.
357.
korppi
16 éve
yöperhonen köszi a bíztatást,rámfér laugh A környezetemben akinek eddig kivették a torokmanduláját mind szenvedett,pokolian fáj,azt mondják,na mondom remek,nekem még hozzájön a másik is laugh Szóval tényleg köszi smile
356.
csilla.85
16 éve
A hozzászóláshoz előbb be kell jelentkezned.