FinnHun finn-magyar-angol internetes szótár és szókincstár

Valaki fordítsa le nekem légyszi!

Hakkaa päälle pohjan poika.

Előre is köszi!
"Nettisivujen" az annyit tesz, mint "a honlapok (valamije)/ a honlapoké" vagyis genetívusz, ha jól tudom tounge . Tehát életkorhoz semmi köze. A "liput" meg jegyeket jelent.
51.
Jégember
16 éve
Helló! Segíség kéne mert nem negyon tudom kitalálni, hogy a "nettisivujen" mit jelent valami köze van az életkorhoz de nem tudom pontosan ja és a "liput" jelentése is rejtély számomra előre is köszi!
50.
ystem
16 éve
KÖSZÖNÖM! És nézd meg a gmail címed!
49.
Nanna
16 éve
Elvállalom, a címem oliver.mueller88##kukac##gmail.com . De már elöre megmondom, hogy a nyelvtant nem fogom tudni tanítani...
48.
Jégember
16 éve
Moi!
Tudna valaki segíteni? Szeretnék finnül tanulni. Elvállalná bárki is, hogy e-mail-en keresztül tanítgatna?
Előre is köszi: Nanna (amúgy Ágismile
47.
Nanna
16 éve
Sziasztok!

Nagy segítség lenne, ha valaki le tudná nekem fordítani a következőket:
friss házasok (mint just married..)
feleség
férj

Előre is köszönet!
46.
Nereida
16 éve
Sziasztok letudjátok ezt nekemfordítani?
Ois kiva saada vastaus,forumille tai tänää koome pisse ja lätty mansikkahillola(OmaTekemä) ja KermaVaahrolla.
Előre is köszi!
45.
Finlandia
16 éve
Sziasztok!
Vki le tudná nekem finnre fordítani azt, h: Lehoznám a Holdat is ez égről miattad. ?
Előre is köszi!
44.
Kimrub
16 éve
Tök jó lehet laugh én tavaly voltam és azóta próbálom tanulgatni a nyelvet több de inkább kevesebb sikerrel xD
43.
Zsófi
16 éve
Persze hogy kérdezheted. Finnországban élek lassan 17 éve, két éves korom óta. Volt idöm megtanulni finnül... tounge
42.
Jégember
16 éve
Jajj köszi szépensmile honnan tudsz ilyen jól finnül? (ha kérdezhetem)
41.
Zsófi
16 éve
Suosikkiyhtyeeni = a kedvenc zenekarom
hauskin peli = a legviccesebb/legmulatságosabb játék
harrastukseni = a hobbim
40.
Jégember
16 éve
sziasztok! van pár kifejezés amit nem tuttam megnézni sehol sad face pl: suosikkiyhtyeeni, hauskin peli, harrastukseni
lécci valaki fejtse meg ezeket nekem! Kösziiiiiiii
39.
Zsófi
16 éve
Jégember!

Köszi szépen a segítséget!

A legjobbakat!
Üdv. NONO
38.
NONO1982
16 éve
Lila jódli a kanyonban? tounge

Tessék:

"Liila jodlaus kanjonissa"

De ennek finnül valahogy még kevesebb értelme van, mint magyarul, nem tudom miért...
37.
Jégember
16 éve
A hozzászóláshoz előbb be kell jelentkezned.