FinnHun finn-magyar-angol internetes szótár és szókincstár

A finn sportolók sikerei

Szerintem azért ilyen jók a finn sportolók mert a finn állam sokat költ rájuk.Lásd:Janne Ahonen,Marcus Grönholm,Kimi Raikkönen,Mika Kallio,Susanna Poykyo,jéghokisok................és még sorolhatnám.
Egyik sem lenne rossz,jó lenne,ha újra a forma-1 környékén lenne smile
35.
csilla.85
16 éve
Lehet hogy be áll főnőknek , vagy lesz saját csapata. Ki tudja...
34.
Finlandia
16 éve
Talmának én is örülök,végre egy magyar fiúnak sikerült,nagy dolog ez !
Faubel nagyon szemét és nagyképű,sosem szerettem,de ma megtudtam volna folytani,amit művelt!!!

Mika azt mondta,hogy nemsokára tesz egy bejelentést,valamire nagyon készül laugh
Ki tudja,lehet,hogy még a forma-1-be is visszatér valamilyen formában laugh
33.
csilla.85
16 éve
Itt a netem olvastam Mikáról.
32.
Finlandia
16 éve
Én is gratulálok Talmának iszonyat jó futam volt, majd meghaltam mikor összeértek!!! De megvan!!!!szép volt, büszkék vagyunk rád!!!!!!!!
Kallio is nyert futamot 250-be, igaz pontversenybe nem tudom hol áll.
Mika, komolyan???? hát ő tudja, de biztos ott lesz a háttérben.
31.
korppi
16 éve
Meg aszt olvastam hogy Mika Häkkinen vissza vonul.
30.
Finlandia
16 éve
Talmácsi a világbajnok gratula neki. smile
29.
Finlandia
16 éve
Hat,igen most jön a tél és e jó teli sportok.Hajra Gronholm!!!!!!!!!!!!!!
28.
Anoka
16 éve
Hú,az jó lett volna laugh Néha én is átnézek,tényleg sokmindent mutatnak...amúgy Spanyolországot is kapcsolhatták volna,Alo szurkolói nagy bulit csaptak amiatt,hogy Hami elbukta laugh Annyira utálják,hogy még így is örültek,hogy nem Alo nyert laugh
De Espoo-ba benéztem volna én is laugh
27.
csilla.85
16 éve
Kár hogy nem mutatták élőkapcsolásban Finnországot ahogy ünnepelnek a finnek. Alonzonál bezzeg meg mutatták Spanyolországot mikor ünnepeltek. Ez a német adón volt, én oda is szoktam be nézni mert a németek többet mutatnak . És előbb is kezdik mint a magyar rtl. smile
26.
Finlandia
16 éve
Az utolsó pillanatig izgalmas volt,de boldog vagyok,végre megvan az a vb cím laughlaughlaugh
Heikki kár,hogy kiesett :S
De megvaaaaaan,még kell egy kis idő,hogy felfogjam,komolyan laugh
25.
csilla.85
16 éve
Kimi bajnok!!!!! Nagyon izgi volt! Nem hittem volna, hogy sikerül! Éljeeeen!
24.
Ciklámen
16 éve
Igen,még szerencse,hogy tél jön smile
Én is nézem természetesen,még jó,hogy a tv állandóan adja smile
23.
csilla.85
16 éve
Forma 1 nek vége akkor jönn majd a téli sport szezon és azokat is szoktam nézzni. Ott is a finneknek drukkolok. smile Sportban télen se lesz hiány.
22.
Finlandia
16 éve
Tényleg úgy repül az idő,idén nekem is minden gyorsabbnak tűnt,tűnik,de szinte mindenben smile
Izgalmas futam lesz,remélem laugh Jól el kell verni a Merciket laugh
Furcsa lesz,hogy nem lesz f1,nagyon régóta nézem,és még mindig nem tudtam megszokni,hogy hónapokig nincs laugh
21.
csilla.85
16 éve
A hozzászóláshoz előbb be kell jelentkezned.