FinnHun finn-magyar-angol internetes szótár és szókincstár

A finn sportolók sikerei

Szerintem azért ilyen jók a finn sportolók mert a finn állam sokat költ rájuk.Lásd:Janne Ahonen,Marcus Grönholm,Kimi Raikkönen,Mika Kallio,Susanna Poykyo,jéghokisok................és még sorolhatnám.
Ááá nem hiszem el mindjárt vége. Olyan gyorsan mennek a napok és a hetek , hónapok stb. Nagyon kiváncsi leszek Braziliára ki lesz a végén a világ bajnok.smile
20.
Finlandia
16 éve
Remek győzelem volt,legalább az utolsó futamon még van esély smile Jó,tudom,hogy szerencse is kell,meg az az esély olyan,mintha nem is lenne,de legalább lehet reménykedni,ha másban nem,akkor a csodában smileMindenesetre nyerjen,hogy szép emlékekkel búcsúzzunk az f1-től egy ideig laugh
19.
csilla.85
16 éve
Rosszul írtam Eläköön Kimille
18.
Finlandia
16 éve
Jó lehetett. Kimi ma nyert. Onnea Onnea Kimille. Nem tudom hogy jól írtam e. Azt akartam hogy Éljen éljen Kiminek.
17.
Finlandia
16 éve
Én is voltam a Magyar Nagydíjon,boxutcalátogatáson issmileNa ott láttam Kimit kétszer issmileIgaz nem jött le,de a boxa felett lévő ablakhoz odajött,álldogált egy darabig,nézelődött,majd szép csendesen elvonult smile Ezt eljátszotta kétszer smileMellettem álldogált egy idős házaspár,és ahogy észrevették,teljesen odavoltak,hogy látják,nagyon aranyosak voltaksmileKár,hogy nem jött le,de még így is élmény volt látni,nem volt messze,csak az emeleten laugh
16.
csilla.85
16 éve
Én voltam kint a ringen,de sajnos velük a versenyzőkkel nem találkoztam.
15.
Finlandia
16 éve
....hát még ha mindezt pár méterről láthatnánk..smile
14.
Ors
16 éve
Látom ide régen írtatok,azért leírom smile
Szuper volt az f1 hétvégén,két finn is volt a dobogón smile
Jó lenne látni ilyet többször is,mondjuk úgy,hogy Kimi nyer és Heikki is felfér a dobogóra smilesmile
13.
csilla.85
16 éve
laugh
12.
Ors
16 éve
Kimi Nr1
11.
Finlandia
16 éve
Ez nem finn igaz de kosarat is szeretem és régen kosaraztam is a suliban.
10.
Finlandia
16 éve
Én régen hülye voltam,mert Mogyoródtól 3 hévmegállónyira laktam és nem mentem...A koriról meg annyit,hogy én nekem minden második alkalommal sikerül egy isteneset zakóznom laugh,mindenesetre én azért szívesen megtanulnék (sóhaj)smileTi melyik sportot választanátok?
9.
Ors
16 éve
Éppen ez ért nem szeretek mert elesek. Egyszer meg akartam tanulni de elestem százszor. Én voltam a F1-en és nagyon jó volt. Az autók olyan gyorsak voltak,hogy csak kapkodtam a fejemet. Versenyzőkkel sajnos nem találkoztam.
8.
Finlandia
16 éve
Pedig korizni jó!laugh Kivéve amikor elnyalok a pályán hehe.A sielést az unokatesóm szokta nézni és neki is van egy kedvence,de én sem tudom hogy hívják,de jó síugró,az tuti bár engem az egy kicsit untat.Valmi jó autósversenyre viszont kinéznék egyszer,bár nem tudom,mit látnék az egészből..:/
7.
Ors
16 éve
A finn sportolók: akkor a sánc ugrás vagy a sielést nézem. Nem jut eszembe most hírtelen hogy nevezik az igazi nevét. Az eurósporton szokot lenni. A rallyt is szeretem.
6.
Finlandia
16 éve
A hozzászóláshoz előbb be kell jelentkezned.