FinnHun finn-magyar-angol internetes szótár és szókincstár

A finn sportolók sikerei

Szerintem azért ilyen jók a finn sportolók mert a finn állam sokat költ rájuk.Lásd:Janne Ahonen,Marcus Grönholm,Kimi Raikkönen,Mika Kallio,Susanna Poykyo,jéghokisok................és még sorolhatnám.
Én nem szeretek korcsolyázni.
5.
Finlandia
16 éve
Ezt jó hallani,meg látni,hogy jelentkezik még valaki ezen a fórumon smileItt már nagyon drága,ha ki akarok menni korizni,na nem mintha tudnék csak elcsúszkálgatok,de akkor is.A többi hely meg..hát,hogy is fogalmazzak szépen..smile
4.
Ors
16 éve
A korisok sikereit meg tudom magyarázni. (én Espooban szinkronozom). Rengeteg jégpálya van még Rovaniemiben is van mükorcsolya klub.. Nem úgy mint otthon ahol szinte csak Budapesten van normális klub.. Itt rengeteg gyereket viszenek le korizni, elkezdik 3 évesen a korisuliban, aztán megy egyre feljebb. Itt megfizethetö nem kell vagyonokat költeni az edzöre és a felszerelésre (egy szülönek otthon a 600 Euros korcsolya egy vagyon itt azért a szülök ha dolgoznak meg tudják gond nélkül venni). A finnek nagyon szeretik a korcsolyát, sokan koriznak, sok verseny van. Erre pedig lehet alapozni.
3.
zinaida
16 éve
Nekem fogalmam sincs,hogy miért jók a finn sportolók,de én személy szerint roppantmód szimpatizálok velüksmileVan valami bennük..stílus,tehetség...főleg az autóversenyzőkben szerintem...persze,lehet,hogy a többiekben még több,de őket csak felületesen ismerem...
Szóval,tényleg jók a finn sportolók,és kívánok nekik nagyon sok sikert és jó eredményeket!smile
2.
Clio
16 éve
Szerintem azért ilyen jók a finn sportolók mert a finn állam sokat költ rájuk.Lásd:Janne Ahonen,Marcus Grönholm,Kimi Raikkönen,Mika Kallio,Susanna Poykyo,jéghokisok................és még sorolhatnám.
1.
Anoka
17 éve
A hozzászóláshoz előbb be kell jelentkezned.