FinnHun finn-magyar-angol internetes szótár és szókincstár

Miért éppen Finnország?

Hei,

arra volnék kíváncsi, hogy aki idetéved, erre az oldalra, miért pont Finnországot választotta.Valamint, honnan ez az érdeklődés az ország iránt...stb...Várom mindazok jelentkezését, akik beszélgetni, ismerkedni szeretnének, ja és nem mellesleg kedvenc országuk éppen Finnország....smile

M.
Kedves Mara és Többiek! smile
Én is nagy finn-imádó vagyok. Régebben megismertem egy finn fiút. Nagyon kedves volt. Ő rengeteget mesélt nekem Finnországról és a szokásokról. Azóta is mindig, bármilyen versenyen a finneknek szurkolok. Nagyon rendes emberek. smileNagyon szeretnék finn barátokat szerezni, mert a barátom visszament Finnországba, és már csak ritkán beszélünk egymással.
8.
Tählivalo
18 éve
Hei!

Én nagyon szívesen mennék Finnországba dolgozni, lakni - élni. Csak sajnos finnül nem tudok... Angolul tudok, au-pair-nek talán felvennének, de még nem láttam ilyen jellegű álláshirdetést. Mara, te mit dolgoznál és hol laknál? Van valakid kint?
7.
Ealyn
18 éve
Moi,

nagyon örülök, hog yilyen aktívan válaszolgattok nekem...Én idén nyáron vágok neki a csodálatos Finnországnak, és véleményetekre is kiváncsi vagyok.Merre menjek, mit csináljak, stb..Ha valakinek van ilyenben tapasztalata, akkor szivesen várom az élményeit...

Amúgy meg, én is tervezem, hog yodakinn telepedjek le, intenzíven tanulom a nyelvet, és keresek ismerősöket, vadidegeneket, barátokat, akik esetleg majd társamul szegődnének a nagy munkavállalásban...laugh

Marasmile
6.
Mara
18 éve
mert tök érdekes országnak tűnik,talán mert annyira már mint magyarország, és nekem nagyon bejöm ez a másság.
5.
rasmusgirl
18 éve
ott él a nővérem és anyelvet is most kezdtem el tanulni és a finn szakkörös tanár beadott egy pályázatot amit ha megnyerünk akkor irány turenki 3 hétre ot jobbak a fizetési arányok. jobbanmeg lehet élni mint Magyarországon
4.
Marci
18 éve
Még gimiben egy énekkarral sikerült 10 napra kijutnom oda. Azelőtt nem nagyon foglalkoztam az északiakkal, de az a 10 nap...A vidékbe, a tájba beleszerettem. Azóta azon vagyok, hogy újra kijuthassak, sőt, ha nagyon nagyot tudnék alkotni, akkor kinn is lakhassak. De ahhoz annyi mindent el kéne még érnem, haj...
3.
Venla
18 éve
Moi!

Mindig is nagyon szimpatikusak voltak az észak-európai országok. Aztán megismertem a Children Of Bodom nevű finn együttest. Ők kezdtek el inspirálni abban, hogy megtanuljak finnül. + a finn és a magyar nyelv valamilyen szinten rokon... smile
Finnország egyébként is nagyon érdekel.. Mint mondtam, szeretem az északi országokat, és szivesen kimennék oda. Előbb csak turistaként, aztán ha már jobban beszélem a nyelvet 1-2 évre kiköltöznék.
2.
AlluShagrath
18 éve
Hei,

arra volnék kíváncsi, hogy aki idetéved, erre az oldalra, miért pont Finnországot választotta.Valamint, honnan ez az érdeklődés az ország iránt...stb...Várom mindazok jelentkezését, akik beszélgetni, ismerkedni szeretnének, ja és nem mellesleg kedvenc országuk éppen Finnország....smile

M.
1.
Mara
18 éve
A hozzászóláshoz előbb be kell jelentkezned.