FinnHun finn-magyar-angol internetes szótár és szókincstár

Children Of Bodom rajongók ide!!!

Moi!
Várom a többi olyan COB rajongó jelentkezését akik szintén szeretnének finnül megtanulni!
Fúha! Úgy tűnik, hogy gyakrabban kéne erre felé nézegetnem, mert történnek események! =)

Én nem rég óta kezdem el ChildrenOfBodom-ot hallgatni, de már most nagyon szeretem! Sajnos nekem nem túl sok számuk van meg (kb. 30 valahány), de azok is imádni valóak! Bár ez nem meglepő! A finn előadók csak dicséretet érdemelnek!
Van azonban egy kissebb bajom... de nem velük! Mit jelent a "bodom" szó???
18.
Gever
18 éve
Tényleg, és hogy van az finnül hogy "Bodom gyermekei"? smile
17.
AlluShagrath
18 éve
Koskea kuin enkeli omistuslüte kuolema...
16.
angelofbodom
18 éve
Sziasztok kedves metálosok!
Ha esetleg valakit érdekel, a diaksziget.com-on is van ilyen beszélgetös fórum...children of bodom témakörben is! Elég jó honlap! Én angelofbodom néven vagyok elérhető ott is! Sok sikert a regisztráláshoz!
Üdv: Én smile
15.
angelofbodom
18 éve
hali!

ez a "finn/rock metal topik" ötlet nagyon tetszik!
meg kéne csinálni! smile

nem semmi mennyi finn bandát ismersz!
megkérdezhetem, hogy honnan?
és hogy mennyi idő alatt találtál rá ennyire?
gondolom nem pár hét alatt. habár sose lehet tudni...

én ezek közül csak párat ismerek (SAJNOS!!!), de minden erőmmel azon leszek, hogy valamennyit meghallgassam!

sajnos nincs MSN címem, vagy mi!
az ilyen dolgokhoz, nagyon gyökér vagyok, szóval valaki megtehetné, hogy felgyújtja a lámpát az agyamban ezen a téren! smile
14.
moonsorrow
18 éve
13.
moonsorrow
18 éve
Sziasztok!
Látom bővülünk! smile Fenn vagyok msn-en...még leszek is szerintem délelött! Na üdv!
touch like angel of death........
12.
angelofbodom
18 éve
Mar vartam, mikor lesz a Bodomnak is sajat topic wink Bar ha minden jo finn zenekarnak kulon topicot nyitunk, akkor eleg nehez lesz eligazodni smile

En peldaul a Kivimetsän Druidi-t, az Amorphis-t, a Horna-t, meg meg egy csomo mas zenekart szeretek, szoval egyszerubb lenne egy finn rock/metal topikot nyitni, aztan ott vitatni meg ezeket a dolgokat!

(Csak egy gyors felsorolas, a "kedvenceim" lista, de mindig kifelejtek egy-ket bandat: Ajattara, Bride Adorned, Catamenia, Dark Flood, Deathchain, Dreamtale, Ensiferum, Enter My Silence, Eternal Tears of Sorrow, Finntroll, Funeris Nocturnum, Hin Onde, Immortal Souls, Imperanon, Kalmah, Korpiklaani, Kotipelto, Kotiteollisuus, Mental Transformation, Mokoma, Mustan Kuun Lapset, Nightwish, Norther, Olympos Mons, Omnium Gatherum, Ristinolla, Satanic Warmaster, Searing Meadow, Sinergy, Solgrav, Sonata Arctica, Sotajumala, Stratovarius, Terasbetoni, Throne of Chaos, Thyrane, Turisas, Uhrilehto, Verenpisara, Verivala, Viikate, Vitsaus, Warmen, Wasara, Wintersun. Ezeket szoktam tobb-kevesebb gyakorisaggal hallgatni, es bar eleg vegyes stilusu zenekarok, valami mindig megfog bennuk wink

Ja, es finn nem-metal-t is hallgatok, peldaul: Varttina (nepzene), Jukka Poika ja Kompostikopla (finn reggae, nem szeretem a stilust, de ez valami eszmeletlen), Klamydia (punk), Apulanta (rock), Eppu Normaali (rock), Yö (ilyen Edda-fele hard rock, pedig az Edda-t nem szeretem), CMX (rock), Eläkeläiset (humppa), Tenhi es Harma (akusztikus, nepies cucc), Ultra Bra (pop)

Es ezt nem nagykepusegnek szanom, ne ertsetek felre! De hatha raakadtok egy uj kedvencre smile Es aki kimegy Finnorszagba, az vegyen cd-t!!! Megerdemlik! laugh

A koncert pedig tenyleg jo volt smile

Ja, Moonsorrow, szavad sem lehet, te voltal Moonsorrow koncerten, akkor meg en tudtam volna sirni wink
11.
MrG
18 éve
Üdv a csapatban Moonsorrow!! wink
Ha van MSN címed add meg Te is!
10.
AlluShagrath
18 éve
ja!

és tökre irigyellek benneteket amiért voltatok koncerten!
én nem tudtam elmenni!!!!!!!
brühühü....
9.
moonsorrow
18 éve
hei!
mitä kuuluu?

én is társulok hozzátok!
imádom bodomot, meg a finn nyelvet is!
én egy hete tanulok finnül egy könyvből!
hát...
nem megy olyan gyorsan smile
de majd belejövök!
jó fejeknek tűntök! laugh

8.
moonsorrow
18 éve
ez autodidakta lenne, csak nemtudtam rendesen leíri laugh
7.
AlluShagrath
18 éve
És lécci mesélj egy kicsit erről az autodiktata vagy milyen módszerről. Őszintén szólva nem is tudok róla semmit smilesad face
6.
AlluShagrath
18 éve
Ja! Azthiszem mondhatom hatásosnak ezt a módszert, bár elöbb vagy utóbb keresni fogok egy tanárt!
5.
angelofbodom
18 éve
Persze hogy én is voltam! Én sem hagynám ki a kedven bandám koncertjét! smileEszméletlen volt amit ezek műveltek! smile Rég voltam ilyen fanatikus rajongó! Az én msn címem: gothicgirl87##kukac##freemail.hu Bár szerintem már csak hétfön leszek fönt legközelebb!
4.
angelofbodom
18 éve
A hozzászóláshoz előbb be kell jelentkezned.