FinnHun finn-magyar-angol internetes szótár és szókincstár

Children Of Bodom rajongók ide!!!

Moi!
Várom a többi olyan COB rajongó jelentkezését akik szintén szeretnének finnül megtanulni!
Nekem ket album van meg toluk, az egyetlen reggae ami jo. A cimuk:

Jukka Poikka ja Jenkkarenkka - Apajilla (2006, (C) Edel Music Finland)

a masik

Jukka Poikka ja Kompostikopla - S/T (self-titled) (2003, (C) Wolfram).

URL: http://www.jenkkarekka.fi/

Jo keresgelest!
33.
MrG
17 éve
Köszi, ránézek.
32.
Tomikallio
17 éve
Hei!
Sajnos nem tudok sad face
De utána nézhetek LimeWiren holnap... hátha van vmi. Amúgy üdv a fórumon smile
31.
AlluShagrath
17 éve
Hei
nem tudtok valami olyan helyet mondani ahonnét lehet "Jukka Poika ja Kompostikopla" számokat letölteni?
Ezek ténleg eszméletlenek. gondolom cd-jük Mo.-n nem jelent meg. Üdv
30.
Tomikallio
17 éve
Hei!
Üdv minden újoncnak!
Ha megengeditek egy kis reklám:

http://www.bodomforum.extra.hu

Én vagyok a lelkes adminisztrátor. Még nincs egy hete a fórum és még kevesen vagyunk de szeretettel várok mindenkit aki szereti a Bodomot smile
29.
AlluShagrath
18 éve
Hei!
children az jó zene
ensiferum a legjobb
meg finntroll
28.
Ensiferum
18 éve
KIITOS!
27.
AlluShagrath
18 éve
Hyvää yötä!
A "Bodom Gyermekei" finnül valami ilyesmi lenne:
"Bodomin Pojat".

Eläkeläiset?! Úristen, az nagyon durva. Tegnapelőtt néztem meg a DVD-jüket. Komolyan, nincs az az elmeroggyant metálegyüttes, amelyik ilyen szintű dolgokat tudna művelni!!!
26.
Lin
18 éve
Persze, persze! Csak én még nyelvet sem tudok! Semmit! Addig meg nem egyszerű!
25.
Gever
18 éve
Hei,

mindent lehet, csak akarni kell.Egy repcsijegy potom 30ezerből is meg van..smileCsak szervezés kérdése az egész.Sőt, hallottam már olyat, aki egy szál magában, gyalog vágott neki egész Eu-nak, és végül Suomiban kötött ki...Gyalog!!!

De én inkább repülök...
M.
24.
Mara
18 éve
Ezt nem hiszem el!!! Mindenki megy csak én nem??? De azért már annak is örülök, ha más örül! smile Talán másfél-2 év múlva én is kijuthatok egy rövidke időre...

Nagyon örülnék, ha le tudnád írni azt a történetet! Azóta is ez jár az eszemben!
KIITOS!!!
23.
Gever
18 éve
Húúú, de jó, én is megyek....Már megvettem a repcsijegyet...smile
22.
Mara
18 éve
Ha érdekel az egész történet, leírhatom ide majd! Van egy jó cikkem erről! Csak kicsit hosszú, de majd leírom! Ja! Képzeljétek nyáron megyek Finnországba!!!!!!!!!!!!!!!!! smile
21.
angelofbodom
18 éve
Ez nagyszerű!!!
Azaz, hogy nagyon durva! De nagyon tetszik! Nem is értem, hogy nem tudtam eddig róla! Köszi szépen!!! smile
20.
Gever
18 éve
Sziasztok! A Bodom egy tó Finnországban, ahol egy gyilkosság történ még anno és eme gyilkosság áldozatainak emléket állítva született meg a Children Of Bodom zenekar!
19.
angelofbodom
18 éve
A hozzászóláshoz előbb be kell jelentkezned.