FinnHun finn-magyar-angol internetes szótár és szókincstár

Tanulj finnül!

Moi!

Haluaisitko opiskella suomea?

Ha szeretnél finnül tanulni, szívesen segítek neked. Negyedéves finn szakos egyetemista vagyok, és Budapesten keresek lelkes tanulókat.

Elsősorban kezdőket tanítanék, de ha csak szinten tartáshoz kell segítség, akkor is jelentkezhetsz nálam.

Ha többet szeretnél megtudni, írj a következő címre:

finntanar2009##kukac##gmail.com


Toivon, että tavataan pian!
SKYPE-s finn nyelv oktatását vállalom egészen 0-ról, felső fokig. (Korrepetálás [gimis anyag/egyetemi anyag], nyelvi érettségire felkészítés, nyelvvizsgára felkészítés, munkavállaláshoz nyelvtudás megalapozása stb.) Szintén vállalok finn nyelvről magyarra, illetve magyarról finn nyelvre történő fordítói munkákat. További információért írj a barbara.slayer##kukac##gmail.com címre. Barbara
7.
NeWrA
9 éve
Hei!
Továbbra is vállalok finn nyelvoktatást minden szinten. Több éves tapasztalattal rendelkezem. Személyre szabott órák, baráti áron. E-mail elérhetőségem: barbara.slayer##kukac##gmail.com
6.
NeWrA
11 éve
Hei kedves finnül tanulnivágyók! Továbbra is vállalok oktatást, ellenben sajnálatosmód valaki feltörte az e-mailem az utóbbi időkben és emiatt nem tudtam reagálni néhány érdeklődőnek. Új elérhetőségem a köv.: barbara.slayer##kukac##gmail.com; legyenek szívesek a továbbiakban ott érdeklődni. Köszönöm a megértést
5.
NeWrA
12 éve
Hello!
15 éves székesfehérvári fiú vagyok, kb. fél éve nézegetem a http://donnerwetter.kielikeskus.helsinki.fi/finnishforforeigners/Default-next.htm oldalt, gyűjtögetem a dolgokat.
Van valaki, aki Szfvár környékén(értsd:Fejér megyében) tanul finnül és estleg tudna segíteni?
Más:milyen könyvet használjak és hol szerezhető be?
Kiitos
4.
Johnny
13 éve
Hei!
Finn nyelvoktatást vállalok bármilyen szinten, akár a 0-ról kezdve is. Röviden rólam:ELTE Nemzetközi tanulmányok szakán tanulok; külföldi tapasztalattal, finn emeltszintű érettségi 5-sel, finn felsőfokú nyelvvizsgával+jó anyagokkal, kellemes oktatási tapasztalattal(pl.laughiákom átment a középfokú nyelvvizsgán) rendelkezem.
Bővebb információért keress bátran: newra##kukac##live.com
3.
NeWrA
13 éve
Sziasztok!

Kb. másfél éve tanulok finnül, jelenleg finn szakos órákat látogatok, és mindenféle magánjellegű oknál fogva az elmúlt egy-két hónapban kicsit kevesebbet tudtam fordítani erre. De most úgy érzem ismét komolyan bele tudnám vetni magam, de ehhez szükségem lenne egy kis segítségre, félek egyedül fogalmazást gyakorolni pl, vagy bármi, mert nem akarom, hogy rosszul rögzüljenek azok a dolgok amikben hibázok.
Szóval arra gondoltam, hogy ha valakinek lenne rá ideje és affinitása, segíthetne nekem smile Pl. heti rendszerességgel írnék egy fogalmazást, amit kijavítana nekem, megjegyzéseket fűzne hozzá.
Valamennyit fizetnék is érte, persze nem annyit mintha magánóra lenne, arra sajnos nincs pénzem, ezért gondoltam ezt a megoldást.

Ha valakit érdekel: palos.monika##kukac##gmail.com
Köszi!
Aw
2.
Awíva
14 éve
Moi!

Haluaisitko opiskella suomea?

Ha szeretnél finnül tanulni, szívesen segítek neked. Negyedéves finn szakos egyetemista vagyok, és Budapesten keresek lelkes tanulókat.

Elsősorban kezdőket tanítanék, de ha csak szinten tartáshoz kell segítség, akkor is jelentkezhetsz nálam.

Ha többet szeretnél megtudni, írj a következő címre:

finntanar2009##kukac##gmail.com


Toivon, että tavataan pian!
1.
Suometar
15 éve
A hozzászóláshoz előbb be kell jelentkezned.