FinnHun finn-magyar-angol internetes szótár és szókincstár

Nightwish

Ilyen téma nincs. És szerintem nincs olyan aki nem szereti a zenéjüket.
A Nightwish End of an Era DVD-jén Tarja a The Kinslayer közben mond walamit finnül.Segít walaki megfejteni,hogy mit mondhat és,hogy amit mond azt,hogy kell leírni?Köszönöm.
14.
ajvi18
14 éve
Igen! Nekem a régis tetszett meg a mostani is.
13.
Finlandia
15 éve
nekem a mostani jobban tetszik!!!!tounge de az is jó volt..tounge
12.
annoy
15 éve
Szerdán a Headbangers Ballból megtudhattam,hogy Tarja korántsem egy "jéghercegnő",mint amilyennek titulálják.Olyan jó volt ezt hallani!smile
11.
Ors
15 éve
Nagyon jó lehetett. Az is tetszett mikor Anette finül is beszélt.
10.
Finlandia
15 éve
Végignéztem az összes videót, nagyon jó lehetett a koncert, szívesen ott lettem volna és énekeltem volna a tömeggel hogy Happy Birthday dear Emppu! laugh
9.
Luci
15 éve
Videók a tuska festiválról a youtuben.
8.
Finlandia
15 éve
Igen az igaz. Régi nw és az új is bejön nekem.
7.
Finlandia
15 éve
Helyhó!Újra ittsmile!Nekem a régi Wish tetszett,feltétel nélkül,a mostani már másabb,persze nem rossz...
6.
Ors
15 éve
Nekem is. De Tarja is jó volt. Szeretem Tarját élőbe is. Megnéztem a youtuben a videókat a rock am ringről. Jó koncert lehetett.
5.
Finlandia
15 éve
Az MTVn láttam a Nightwishtől az Amarant című klippet. Nagyon jó, tetszik. De nekem ezzel az új csajjal sokkal jobban bejön a zenéjük mint, Tarjával.
4.
DYNASTY
15 éve
Láttam z mtv-t de Nightwisht nem mutaták sajnos. Viszont Már rég megy a Nightmail a hív oldalukon lehet levelet írni nekik. Most eben a hónapban Jukkaának. A következő hónapban Tuomasnak.
3.
Finlandia
15 éve
egyetértek, én is birom őket.
2.
korppi
15 éve
Ilyen téma nincs. És szerintem nincs olyan aki nem szereti a zenéjüket.
1.
Finlandia
15 éve
A hozzászóláshoz előbb be kell jelentkezned.