FinnHun finn-magyar-angol internetes szótár és szókincstár

Nightwish

Ilyen téma nincs. És szerintem nincs olyan aki nem szereti a zenéjüket.
A Nightwish End of an Era DVD-jén Tarja a The Kinslayer közben mond walamit finnül.Segít walaki megfejteni,hogy mit mondhat és,hogy amit mond azt,hogy kell leírni?Köszönöm.
14.
ajvi18
8 éve
Igen! Nekem a régis tetszett meg a mostani is.
13.
Finlandia
9 éve
nekem a mostani jobban tetszik!!!!tounge de az is jó volt..tounge
12.
annoy
9 éve
Szerdán a Headbangers Ballból megtudhattam,hogy Tarja korántsem egy "jéghercegnő",mint amilyennek titulálják.Olyan jó volt ezt hallani!smile
11.
Ors
9 éve
Nagyon jó lehetett. Az is tetszett mikor Anette finül is beszélt.
10.
Finlandia
9 éve
Végignéztem az összes videót, nagyon jó lehetett a koncert, szívesen ott lettem volna és énekeltem volna a tömeggel hogy Happy Birthday dear Emppu! laugh
9.
Luci
9 éve
Videók a tuska festiválról a youtuben.
8.
Finlandia
9 éve
Igen az igaz. Régi nw és az új is bejön nekem.
7.
Finlandia
9 éve
Helyhó!Újra ittsmile!Nekem a régi Wish tetszett,feltétel nélkül,a mostani már másabb,persze nem rossz...
6.
Ors
9 éve
Nekem is. De Tarja is jó volt. Szeretem Tarját élőbe is. Megnéztem a youtuben a videókat a rock am ringről. Jó koncert lehetett.
5.
Finlandia
9 éve
Az MTVn láttam a Nightwishtől az Amarant című klippet. Nagyon jó, tetszik. De nekem ezzel az új csajjal sokkal jobban bejön a zenéjük mint, Tarjával.
4.
DYNASTY
9 éve
Láttam z mtv-t de Nightwisht nem mutaták sajnos. Viszont Már rég megy a Nightmail a hív oldalukon lehet levelet írni nekik. Most eben a hónapban Jukkaának. A következő hónapban Tuomasnak.
3.
Finlandia
9 éve
egyetértek, én is birom őket.
2.
korppi
9 éve
Ilyen téma nincs. És szerintem nincs olyan aki nem szereti a zenéjüket.
1.
Finlandia
9 éve
A hozzászóláshoz előbb be kell jelentkezned.