FinnHun finn-magyar-angol internetes szótár és szókincstár

Java programozó

Hali!

Java programozóként dolgozom másfél éve, és informatikai (főként java) állást keresek Tamperében, vagy közelében. (Középfokú angol tudással) Ha valaki tudna ebben segíteni, vagy ha csak céget, oldalat tud ajánlani, nagyon szépen megköszönöm!

Geri
Gerinek gratu, bár igazán leírhatta volna, hogy hogyan sikerült, miként pályázott, hová, milyen oldalakról, stb.

Szabcsi, én ugyan nem vagyok programozó, segíteni nem tudok, de a munkakereső honlapon 127 találat jött a Java szóra. http://www.mol.fi/paikat/Search.do?lang=fi&searchExecute=true&municipalities=&province=---&search=Etsi&country=---&freshness=1&duration=11&type=21&rentalLabour=---&searchphrase=java#resultList
4.
kirahvi
13 éve
Hello Geri!

Érdeklődnék Finnországi munkalehetőség felől. Haladó Java programozói tudással rendelkezem. Örülnék,ha fel tudnám venni a kapcsolatot olyan emberrel,aki kint dolgozik,és megosztaná velem a tapasztalatait,élményeit.
A legjobbakat
Szabcsi
3.
Szabcsi
13 éve
Na, mar nem aktualis a kerdes. smile Kb. fel evig filoztam, de jo lenne kijutni Finnbe. Aztan melo nelkul kijottem. Kevesebb, mint egy het alatt talaltam egy nagyon jo allast. Most mar lassan ket eve elek itt, es minden nagyon franko. Ez meg a valsag elott tortent, szoval most nehezebb biztosan. Meg szakmafuggo.
2.
Geri
14 éve
Hali!

Java programozóként dolgozom másfél éve, és informatikai (főként java) állást keresek Tamperében, vagy közelében. (Középfokú angol tudással) Ha valaki tudna ebben segíteni, vagy ha csak céget, oldalat tud ajánlani, nagyon szépen megköszönöm!

Geri
1.
Geri
16 éve
A hozzászóláshoz előbb be kell jelentkezned.