FinnHun finn-magyar-angol internetes szótár és szókincstár

pályázat

nem igazán tudom, h hova kéne ezt írni, ezért hoztam létre egy új topicot. hátha valakit érdekel smile

FELHÍVÁS

TÖRTÉNELMI PÁLYÁZAT

Finnország függetlenségének 90. évfordulója alkalmából

történelmi pályázat megírására buzdít!

A dolgozat címe:

KÉTSZER SZÜLETETT ORSZÁG

Fejezetei:

1. Finnország elszakadása az orosz birodalomtól és függetlenségének biztosítása szovjet-orosztországtól.
2. A finnek hősies küzdelme a téli háború és a “folytatólagos háború” idején hazájuk függetlenségért.
3. A magyar nép és a magyar politika szimpátiájának menyilvánulásai a fenti történelmi sorsfordulókon a finn nép iránt (esetleges csepeli vonatkozások felkutatása).

A dolgozat terjedelme tetszőleges, de min. 10 gépelt oldal (másfeles sorköz, 12-es font, képek, fotók belilleszthetők). Beadandó papíron és adathordozón (floppy vagy CD). Kizárólag jegyzetekkel és forrásmegjelöléssel ellátott írásokat fogadunk be.

Különösen a középiskolás ill. egyetemista korosztály aktivitására számítunk. Díjazás: I. díj: 20.000,- Ft, II. díj 10.000,- Ft, III. díj 5.000 Ft. Az arra érdemes írásokat kiadványban kívánjuk megjelentetni.

A dolgozat beadásának határideje: 2008. február 29.

Leadható személyesen vagy postai úton:

* Zólyomi Mátyás csepeli lelkésznél, a CSMF BK titkáránál (1215 Budapest, Katona J. u. 35. Tel: 278-2848)
* ill. 2008. február 29-én, a Fasang Árpád Zeneiskolában 18 órakor kezdődő Kalevala napi ünnepségen.



Csepeli Magyar-Finn Baráti Kör

cs.magyar-finn##kukac##freemail.hu
Sziasztok!

Én és a párom fogtechnikus állást keresünk Finnországban!
Ha van aki tudna nekünk segíteni a témával, vagy más munkavállalással kapcsolatban, azt szívesen fogadnám erre az e-mail címre: petrekovitsbalint##kukac##citromail.hu (Sajnos idő hiányában a fórumot ritkán olvasom, ezért inkább az e-mail címre írjatok!)
Köszönöm!

4.
petrekovitsbalint
14 éve
Érdekes téma, köszönöm hogy megosztottad velünk smile
3.
Janeszka
16 éve
Engem nagyon is érdekel a téma...köszönöm szépen hogy beírtad! smile
2.
valeri
16 éve
nem igazán tudom, h hova kéne ezt írni, ezért hoztam létre egy új topicot. hátha valakit érdekel smile

FELHÍVÁS

TÖRTÉNELMI PÁLYÁZAT

Finnország függetlenségének 90. évfordulója alkalmából

történelmi pályázat megírására buzdít!

A dolgozat címe:

KÉTSZER SZÜLETETT ORSZÁG

Fejezetei:

1. Finnország elszakadása az orosz birodalomtól és függetlenségének biztosítása szovjet-orosztországtól.
2. A finnek hősies küzdelme a téli háború és a “folytatólagos háború” idején hazájuk függetlenségért.
3. A magyar nép és a magyar politika szimpátiájának menyilvánulásai a fenti történelmi sorsfordulókon a finn nép iránt (esetleges csepeli vonatkozások felkutatása).

A dolgozat terjedelme tetszőleges, de min. 10 gépelt oldal (másfeles sorköz, 12-es font, képek, fotók belilleszthetők). Beadandó papíron és adathordozón (floppy vagy CD). Kizárólag jegyzetekkel és forrásmegjelöléssel ellátott írásokat fogadunk be.

Különösen a középiskolás ill. egyetemista korosztály aktivitására számítunk. Díjazás: I. díj: 20.000,- Ft, II. díj 10.000,- Ft, III. díj 5.000 Ft. Az arra érdemes írásokat kiadványban kívánjuk megjelentetni.

A dolgozat beadásának határideje: 2008. február 29.

Leadható személyesen vagy postai úton:

* Zólyomi Mátyás csepeli lelkésznél, a CSMF BK titkáránál (1215 Budapest, Katona J. u. 35. Tel: 278-2848)
* ill. 2008. február 29-én, a Fasang Árpád Zeneiskolában 18 órakor kezdődő Kalevala napi ünnepségen.



Csepeli Magyar-Finn Baráti Kör

cs.magyar-finn##kukac##freemail.hu
1.
_sztocsi
16 éve
A hozzászóláshoz előbb be kell jelentkezned.