FinnHun finn-magyar-angol internetes szótár és szókincstár

Munka

Sziasztok!
POntosan szeretném tudni, ha lehetséges, hogy egy tanár számára(kémia-pedagógia), aki nem beszél csak angolul, milyen lehetőségek vannak arra, hogy kijusson Finnországba, és ott dolgozzon.Remélem, van vmi jó hír is, a sok rosz mellett.KÖszike!
Sziasztok!
HENTES a szakmám....bárki aki segít munkát találnom finn honban,hajlandó vagyok az első havi fizetésem felét fel ajánlani neki.
Ha fel keltettem az érdeklődést,lépj kapcsolatba velem: mickharris##kukac##citromail.hu

További szép napot mindenkinek
14.
burgying
14 éve
Sziasztok Bármilyen munkát szívesen fogadok amivel meg tudom tanulni kinn a nyelvet. És amivel eleget keresek ahhoz, hogy életben maradjak!
13.
idavid
14 éve
SZIASZTOK!FINNORSZÁGBA SZERETNÉK KIMENNI ÉLNI,DOLGOZNI A CSALÁDOMMAL HOGYAN INDULJAK EL,VALAKI TUD KINT SEGITENI?AZ A VÁGYAM,HOGY KIJUSSAK.OLYANOK IRJANAK AKIK KINT VANNAK.A NYELVET NEM BESZÉLEM DE HALLOTTAM,HOGY VAN LEHETÖSÉG A NYELVTANULÁSRA KÖSZI ELÖRE IS LÁSZLÓ
12.
lászló1969
14 éve
Sziasztok! Milyen finnországban a munkaüygi helyzet íy a válság idején? Mennyire lehet a német nyelvvel elhelyezkedni kinn. A cnc ,unkások mennyire keresettek, és kinn van lehetőség nőknek munkát találni? Utólag is bocsánat, hogy így letámadtalak benneteket a kérdéseimmel, de éget a kíváncsiság smilesmile Előre is köszi a válaszokat.
11.
Magdaléna
15 éve
Szia áfonya ha még aktuális a munka keresésetek akkor én tudnék neked adni egy címet.
10.
Bmwkrafti
15 éve
Szia ! A szakmád itt sokat ér, ha beszélsz finnül szerintem el tudsz helyezkedni.
9.
Muokkari
15 éve
Sziasztok!
Tud esetleg valaki segíteni, a páromnak keresünk Finnországban Cnc marós állást.
8.
áfonya
15 éve
Sziasztok,

Barátnőm Helsinki Finn, aki beszél angolul finnül és svédül keresne bármilyen meló átmenetileg 3 hétre július közepétől. Bébiszitter stb stb.
Ha bárkinek valami ötlete van akkor 0670 612 65 05 vagy a samarjayp##kukac##gmail.com on utól értek.

Köszi
7.
samu
15 éve
Sziasztok

Örülök, hogy ráakadtam erre a fórumrasmile sztem nagyon hasznossmile
Kérdésem lenne ... 25 éves vagyok és szeretnék munkát vállani Finnországban.. szakmám csecsemő és gyermekápoló és diplomás ápoló. 7 éves gyermekápolói gyakorlattal rendelkezem.
Ha van valakinek bármi ötlete vagy tud bármi lehetőséget kérem jelezzesmile
Előre is köszikesmile zellina83##kukac##gmail.com
6.
zellina
15 éve
Köszi szépen smile
5.
Gven
15 éve
Szia Gven!
Az EURESen (Európai Foglalkoztatási Mobilitás Portálján) van több au-pair állás (is) meghirdetve, jó "böngészést" smile
4.
Ciklámen
15 éve
Hello

21 éves, gyakorlattal rendelkező lány vagyok és au pair munkát keresnék Finnországban.
Tudna valaki segíteni?
Az e-mail címem gven222##kukac##hotmail.com

Előre is koszi
3.
Gven
15 éve
Üdvözlök mindenkit,

45 éves hentes vagyok, nagy külföldi tapasztalattal.
Aki tudna nekem bármilyen szak- vagy segédmunkát ajánlati Finnországban kérem írjon:

horvath.istvan.osli##kukac##gmail.com
telefonshock0491753349801
2.
horvath.istvan.osli
16 éve
Sziasztok!
POntosan szeretném tudni, ha lehetséges, hogy egy tanár számára(kémia-pedagógia), aki nem beszél csak angolul, milyen lehetőségek vannak arra, hogy kijusson Finnországba, és ott dolgozzon.Remélem, van vmi jó hír is, a sok rosz mellett.KÖszike!
1.
Melis
17 éve
A hozzászóláshoz előbb be kell jelentkezned.