FinnHun finn-magyar-angol internetes szótár és szókincstár

Melyik magyar gimiben lehet finnül tanulni?

Kiváncsi lennék, hogy hol lehet gimiben finnül tanulni(nem külön tanárnál)....Kösz, a válaszokat előre is!
Sziasztok. Köszi hogy megnyitottátok ezt a topikot, mert így találtam meg a gimimet. Nem tudtam hogy hol lehet Magyarországon gimibe tanulni finnt. És megláttam hogy a Csokonaiba lehet ami Debrecenbe van, szóval Hajdúböszörménytől nem messze (ennek pláne nagyon örültemlaugh). Át akartam menni, de ehhez június már egy kicsit késő volt...de betelefonáltunk a suliba és megnézték a bizonyítványomat, és felvettek!!!! Alig hittem el. Nekem ez nagyon fontos volt mert vannak finn barátaim és miattuk akarok finnt tanulni. Még egyszer köszönöm.smile
7.
Joutsen
16 éve
Hűdejó!!! Nekem nem monda senki.. sad face
Na de mindegy Budapesttől kb olyan messze van, mint Debrecen.
6.
Kuoleman Enkeli
17 éve
A nyíregyházi Zrínyi Ilona Gimnáziumban is van finn tagozat.
5.
MetalAngel
17 éve
Asszem még Budapesten van a Fasori Gimnázium, ahol volt finn oktatás, de mostanában csak Kalevala Baráti Kör működik a gimiben, ahol az Fasoriba járó diákoknak van ingyenes finn. Asszem ennyi van egész Magyarországon, még a Finn követségen se tudtak másról, se a Csokonaiban.
4.
Kuoleman Enkeli
17 éve
Kiitos! smile
Legalább már ennyit tudok!
3.
DarkLydia
17 éve
A debreceni Csokonai Mihály Gimnázium humán tagozatán lehet 1.-tól (vagy 9., ahogy tetszik) finnül tanulni. Ezenkívül elvileg az iskola szokott cserelátogatásokat szervezni Finnországgal, meg hasonlók. Még nem oda járok, de nagyon szeretném, ha felvennének. laugh Kolis lennék, ami nem is baj, mert a koli az buli. smile
2.
Kuoleman Enkeli
17 éve
Kiváncsi lennék, hogy hol lehet gimiben finnül tanulni(nem külön tanárnál)....Kösz, a válaszokat előre is!
1.
DarkLydia
17 éve
A hozzászóláshoz előbb be kell jelentkezned.