FinnHun finn-magyar-angol internetes szótár és szókincstár

Udv mindenkinek

Udv mindenkinek, kinaban Mandzsu kisebbsege vagyok, jelenleg pekingben maradok Mandzsunyelvet tanitva. Ilyen szerencses vagyok hogy itt talaltam a suomi-magyar szotar es tarsalgot. Szeretnem ismerni titeket smile

Moi, olen mantsurilainen vahemisto kiinassa. Nyt asun Pekingissa, opetan mantsurilailta.
Anteeksi muutta suomeni on tosi huono! Haluan tutustui suomalaisen ja unkarialaisen kanssa juka puhuvat uralikielta smile

Moi
Szia Baktan!
De jó, hogy írtál! Nagyon jól beszélsz magyarul, gratulálok. Szeretnék én így tudni a te anyanyelveden. Milyen az élet Pekingben? Írj még magadról. Kíváncsian várjuk!
12.
zsuzsi2170
18 éve
szia baktan! örülök, hogy írtállaugh nagyon jól beszélsz magyarul!!! nem tartod nehéznek? mesélj arról is, hogy milyen ott élni, ahol te laksz (kína, ugye?)
11.
rasmusgirl
18 éve
sziasztok!

a mi témában már írtam, hogy finn nyelvvizsgáról aki tud valamit, kérlek írjon!

köszke
10.
dorkaa
18 éve
Sziasztok, nem tuntem el, folglalva voltam, es nem emlekszem a jelszavamat amit nem tudtam valtani az enyemme!

Tobb magamrol:
Parizsban tanultam magyarul, kolozsvaron kicsit eltem ahol magyarul beszeltem

Finnul korabban gyakoroltam de nem tanultam meg rendszeresen sad face.

Ilyen szerencses vagyok hogy veletek tudok gyakorolni finnul smile
9.
Baktan
18 éve
Moi,

Baktan jól eltűnt, nem?Júliusban megyek Finnországba, már alig várom!!!smile
8.
Mara
18 éve
jaaj,igen, és már unom leírni annyiszor..
7.
Iltatähti
18 éve
Hali!
Hát én is szivesen ismerkednék finnőrültekkelsmile Bár mostmár látom, nem is vagyunk olyan kevesen!
Nálunk az egyetemen működik egy Kalevala baráti kör, ahol bárkinek lehetősége van "finnes-magyaros" rendezvényekre járnia (ajajj... hogy megkaptuk múltkor is a magunkét, amiért nem mentünk el akkor semsmile ) és lehet finn nyelvet is tanulni. Ha valakit érdekel... Nekem elég finn szakosként végigizzadnismile
Tőletek is mindig megkérdezik, honnan jött nektek a finn, mi? smile
6.
pegazus
18 éve
Bizony, bizony, mesélj, Baktan, kíváncsian várjuk. smile nagyon jó a helyesírásaod, magyarból és finnből is!! smile
5.
Iltatähti
18 éve
Moi Baktan,

nagyon szerencsések vagyok, hogy bejelentkeztél, és egy ujabb kulturát ismerhetünk meg általad.Főleg, ha rendszeres látogató maradsz.Mesélj magadról!Meghallgatunk...laugh

4.
Mara
18 éve
Szia Baktan!
Én Magyarországon élek, Budapesttől nem messze. Nagyon tetszik a finn nyelv, de sajnos nem beszélem. Szeretném egyszer legalább alapfokon megtanulni. Te hol tanultál magyarul és finnül? Kiknek tanítassz mandzsu nyelvet?
Várom válaszod.
3.
zsuzsi2170
18 éve
szia!
nagyon érdekesnek tűnszwinkkína? az tök jó! mesélj magadról!
2.
rasmusgirl
18 éve
Udv mindenkinek, kinaban Mandzsu kisebbsege vagyok, jelenleg pekingben maradok Mandzsunyelvet tanitva. Ilyen szerencses vagyok hogy itt talaltam a suomi-magyar szotar es tarsalgot. Szeretnem ismerni titeket smile

Moi, olen mantsurilainen vahemisto kiinassa. Nyt asun Pekingissa, opetan mantsurilailta.
Anteeksi muutta suomeni on tosi huono! Haluan tutustui suomalaisen ja unkarialaisen kanssa juka puhuvat uralikielta smile

Moi
1.
Baktan
18 éve
A hozzászóláshoz előbb be kell jelentkezned.