FinnHun finn-magyar-angol internetes szótár és szókincstár

Cím nélkül

helló emberek!

ide miért nem ír senki semmit??!!!
hmmm....?

Beszelgethetunk... laugh
En 2 eve lakom Tampereben.
28.
Geri
14 éve
Szia!

Én itt lakom 4 éve, beszélgethetünksmile
27.
Kimi
14 éve
Sziasztok!
17 éves lány vagyok. Jövőre fogok érettségizni idegenforgalmi szakon és nagyon szeretnék Finnországban tovább tanulni. Meglehetősen jól beszélek angolul és a finn nyelvet nem régen kezdtem öncélból. Ha valaki tudna nekem segíteni, tippeket adni a továbbtanulási lehetőségekben, esetleg oldalcímet küldeni azt megköszönném.Már találtam egy oldalt ezt: http://finland.cimo.fi
de szeretnék további segítséget kérni.
előre is köszönöm!
e-mail címem: lintylla##kukac##citromail.hu
26.
Kittie
14 éve
sziasztok noncsi vagyok.szeretnék Finnországban élő magyarokkal beszélgetni.ha valaki válaszolna örülnék.köszike elöre is
25.
noncsi23
14 éve
Sziasztok!

Én és a párom fogtechnikus állást keresünk Finnországban!
Ha van aki tudna nekünk segíteni a témával, vagy más munkavállalással kapcsolatban, azt szívesen fogadnám erre az e-mail címre: petrekovitsbalint##kukac##citromail.hu
Köszönöm!

24.
petrekovitsbalint
14 éve
Hello,
ha minden jól meg október 27.-től november 3.-ig Turkuban lennék...mármint rep.jegy már van, szállás nincs...szóval ha bárkinek bármi ötlete van, azt szivesen veszem...bárki aki ottani...vagy tud olcsó diákszállást...vagy ha kell, és egy rendes, megbízható emberke befogad egy hétre annak is fizetek...valamit muszály kitalálnom... bárki írhat a berczike##kukac##citromail.hu címre...
Mégegyszer köszönök mindent.
23.
Borsó
16 éve
szerintem menj el tolmácsnak. Kérdezd meg a nagykövetségen, hogy tudnak-e segíteni ebben. És persze sok sikert!!smilesmile
22.
Gida
17 éve
Hello!

Én is nagy finn- rajongó vagyok! tavasszal készülök Finnországba, Turkuba, és majd szeretnék később ott lakni. A finn tanárom rengeteget mesélt az országról, kár lenne kihagyni. szerintetek magyar bölcsészdiplomával mit tudok ott kezdeni?smile Tanulok finnül, kicsit angolul is...
21.
kelkka
17 éve
20.
kelkka
17 éve
Sziasztok!
Nagyon érdekelne Kuopio.Szeretnék majd kiköltözni és eddig jo dolgokat hallottam róla.Ha valaki ott él légyszi irjon rola valamit.Meg lehet élni Finno.ban ötvösként?
Előre is köszi.
19.
veroni
17 éve
Sziasztok!!! Van valaki itt Espooban??? Én itt vagyok júniusig, jó lenne ha lenne még valaki errefele! smile
Moi!
18.
CoffinFiller
17 éve
200euro/hónap az olcsó!smile
Tudnál erről bővebben írni?
Amúgy te hovávalósi vagy?
17.
Kornél
17 éve
Szia Kornel,

Mi olcsonak szamit neked? mennyi idore jossz?
Van ahol 200 euert/honap lehet kapni egy szobat kozos apartmanban.
16.
saluti
17 éve
Sziasztok!

Tudna valaki segíteni abban, hogy Helsinkiben hol tudok szállást találni, ami viszonylag olcsó?
15.
Kornél
17 éve
Sziasztok!

Egy kis segítségre lenne szükségem.
Röviden vázolom a szituácíót.
Megismerkedtem életem szerelmével aki finn.Hosszú ideig voltunk együtt itt Magyarországon.Neki sajnos haza kellett mennie, de megbeszéltük ha vége a sulimnak kimegyek Finnországba élni, tanulni, dolgozni.
A kérdésem pedig az lenne, hogy itt Magyarországon merre induljak el, kinél tudnám ezt elintézni.Pontosan mit kell tennem.utána olvastam és ahhoz hogy kint tanulhassak egy diák szövetség tagja kell hogy legyek.Esetleg tudtok ilyet ajánlani?
Remélem tudtok segíteni.
14.
Zsuzsa
18 éve
A hozzászóláshoz előbb be kell jelentkezned.