FinnHun finn-magyar-angol internetes szótár és szókincstár

Eszperente csevej hely

Kedves emberek!

Nektek eme helyen eszperente nyelven kellene csevegnetek! E nyelv kedves nemzetemnek, Mekk Eleknek, s nekem. Nem lehetnek ebben fertelmes jelek meg egyebek, de nem kell reszketned: kedved lelheted "e" jelekben, melyek kellemeknek (esetleg fertelmeknek) legcseppebb eleme, s megrezegtetett elemekben zengzetek, nesz-csemelyek terjednek. Ne legyetek restek! Helyezzetek eme helyre rengeteg e-levelet, s leveletekbe tegyetek rendesen e jeleket! smile
Eszperente beveszed-e????????????laugh
11.
Atamon
12 éve
Kedves Emberek!

Remek helyet leltem neten, mely helyen eszperente nyelven mekeghetsz kedvedre!

http://www.magyarok.ch/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=20
10.
pey
18 éve
Ez egy embertelen kellemes hely! Kedvem megy fel, mert feleletet lelhettem!!
Kedves emberekkel keverednem, csevegnem kellene...
Terve nektek!!
9.
lenkecske
18 éve
E emberek eszesek, helyesek, nem embertelenek!
8.
emberke
18 éve
Kedves emberek!

Ezt szeretem! E eszperente nyelv helyes. Meg nem veszek vele. Ezekhez megyek. Emberek! Gyertek eszperente nyelvet eszelnetek!

Szerezzetek embereket: emberke
7.
emberke
18 éve
Terve!

Eme webhelyben felette kedvemet lelem. Fejemben nyelveket keverek lelkesen. Szememet e helyre egyre-egyre emelem, mely esetben feleleteteket megleljem! Ne engedjetek elkeserednem!

Levelem ezennel befejezem.
Terve!
Kellemes esteket nektek!

Lenke
6.
lenkecske
18 éve
Terve!

Rettenetes tettemet lelkedre ne vedd! Beleszerkesztettem levelembe egy elemet, mely nem kereshetett benne. Restellem. Teleszemeteltem fertelmes jelsereggel e szent helyet, de menten elrejtettem. Szemem e meleg esten teljesen elkeskenyedett...
5.
csiszi
19 éve
Ejnyebejnye ember! (ee)-nem lehet ezen levelekben Te! Ezt tevezned kell! "lenn(ee)" helyett lennem-et lehet ezen szerkezetbe ellened. Ejnyebejnye emberke! De megeshetne ez velem, ezt nem feledhetem...

hej...hej...
4.
Vera55
19 éve
Teremben, melyben jelenleg leledzem, rengeteg legyek repdesnek. Eszemet elvesztem menten! Lehetetlen meglenn(em) e melegben.
3.
csiszi
19 éve
Te Kedves Ember!

Kedvemre eszelted elejenkbe eme helyet. Rendesen meglepett. Verseket ellettem eme nyelven, persze, nem ezreket, de kedvelem ezen nyelv-keretet. Egy nekem kedves ember egyszer szerelmes levelet teremtett e nyelven...de nem nekem, mert eme ember nem kedvesem. De nem lelem e levelet, nem tehetem fel eme csevelyhelyre, de verseket keresek, s lesznek e helyen kellemes elemek.

Befejezem,mert elmerengett eszem, s nem lelek egyebet e-vel.

Kellemes heteket neked!
2.
Vera55
19 éve
Kedves emberek!

Nektek eme helyen eszperente nyelven kellene csevegnetek! E nyelv kedves nemzetemnek, Mekk Eleknek, s nekem. Nem lehetnek ebben fertelmes jelek meg egyebek, de nem kell reszketned: kedved lelheted "e" jelekben, melyek kellemeknek (esetleg fertelmeknek) legcseppebb eleme, s megrezegtetett elemekben zengzetek, nesz-csemelyek terjednek. Ne legyetek restek! Helyezzetek eme helyre rengeteg e-levelet, s leveletekbe tegyetek rendesen e jeleket! smile
1.
csiszi
19 éve
A hozzászóláshoz előbb be kell jelentkezned.