FinnHun Finnish-Hungarian-English on-line dictionary and thesaurus

magyarul beszelo kulfoldiek:)

Sziasztok,

Kivancsi vagyok hogy van-e itt a forumban, vagy Finnorszagban magyarul beszelo kulfoldi.

8 evet eltem Budapesten.
Azt nem tudom, de én egy finnül tudó magyar vagyok, az is jó lesz? tounge
18.
Jégember
16 years
Hello!
Nincs itt véletlenül olyan Finn,aki tud magyarul,és segítene nekem esetleg,mert nemrég kezdtem finnül tanulni.Msn: lintu79##kukac##msn.com Kiitos smile
17.
Lintu79
16 years
Akkor valahogy így fordítanám azt a mondatot:

Minuakin voisi opettaa samalla, jos joku sitä haluaa / jos jollakulla on tarpeeksi kärsivällisyyttä.
16.
Jégember
16 years
ingerencia legegyszerűbben, késztetés, szóval erre van ingerenciája = erre vágyik, ezt akarja... ilyesmi smile
15.
Essi
16 years
Minäkin voisin ottaa yhteyttä suomalaiseen, joka haluaisi oppia unkaria. Puhun jonkin verran saksaa, englantia vähän vähemmän, suomea en melkein ollenkaan, mutta auttaisin mielelläni. Minuakin voisi opettaa samalla, jos jollakulla on siihen tarpeeksi [mi az az ignerencia???]. MSN-osoitteeni on magyarmennydorgo##kukac##gmail.com .
14.
Jégember
16 years
ja, a lényeget lehagytam:$ ezt az "apróhirdetést" vk le tudná forditani nekem finnre:$
előre is dánkesőnsmile
13.
mrbalu
16 years
Hei Peter!
Jos tarvitset apua, minä voin autta.
Mun isä on myös suomalainen, äitini on kreikkalainen, mutta asun tavallisesti Unkarissa.smile
12.
Jenni
16 years
én is bevállalnék szívesen egy magyarul tanulni akaró finnt:smile németül egész jól motyogok, angolul kevésbé , finnül aztán majdnem zéró de szívesen segítek.
tanítani engem is lehet ám, akinek véletlen erre lenne ignerenciájasmile
msn: magyarmennydorgo##kukac##gmail.com
11.
mrbalu
16 years
hello

úgy látom itt nem folyik túl nagy élet.
10.
torment
16 years
hahóóóó mindenkinek!!
9.
hehe
16 years
Hello!
8.
Kicsi lányka22
16 years
Péter magyarul szívesen tanítok ha ilyen kérés van viszont én nem beszélek finnül egyenlőre. Angolul beszélsz?
Mi a véleményed arról hogy te tanítasz finnül én magyarul?
Az MSN címem wattis##kukac##freemail.hu

Üdv

Atis
7.
Watis
17 years
Moi! De aranyos h szépnek találod a magyar nyelvet ezt még nem halllottam egy külföldi embernél sem , soha -nagyon örülök ennek smile
lenne kedved e-mailezni , én szeretnék majd majd késöbb megtanúlni finnűl és ott kinn élni .És lenne ezzel és a nyelvvel kapcsoltban kérdésem .
Ha van kedved írj: likitee##kukac##freemail.hu
6.
Likitee
17 years
Hei!

Olen 23-vuotias jätkä. Olen syntynyt Ruotsissa, mutta äitini on unkarilainen ja isä suomalainen. Muutin 15-vuotiaana Suomeen, jossa asuin kesään 2005 asti. Sen jälkeen muutin takas Tukholmaan äitini luo. Puhun sekä suomea että ruotsia, mutta unkarini on valitettavasti aika heikko. Se on kuitenkin kieli jonka opin ensin joten tuntuisi luonnolliselta puhua juuri sitä.
Voisimme ehkä kirjotella toisillemme unkariksi jos sinulle sopii. Myös muut kiinnostuneet saavat tottakai kirjotella mulle.
Sziasztok! ìrjatok magyarul, ez egy szép nyelv!
Boldog karácsonyt mindenkinek!
5.
Zöld Péter
17 years
Szia Péter!

Én vállalkoznék a tanításra, kivéve ha nyelvtanról van szó, mert azt nem ismerem (semmilyen nyelven). MSN-ed van?
4.
Jégember
17 years
To make a comment you have to log in first.